Sizden aldığımız verileri; belirli bir diyalektik içerisinde, deneyim ve tasarım bilgisi ile yoğurarak, günümüz şartları ve ihtiyaçlarına göre mimari bir projeye çevirmektedir.

Neler yapıyoruz ?

TASARIM

Sizden aldığımız verileri; belirli bir diyalektik içerisinde, deneyim ve tasarım bilgisi ile yoğurarak, günümüz şartları ve ihtiyaçlarına göre mimari bir projeye çevirmektedir. Tasarımı ve üretimi, sürecin sonuna kadar bir deneyimleme ve keşfetme alanı olarak görüyoruz.

PROJELENDİRME

Detaylarda gösterilen hassasiyetin bir ürünün ortaya konmasındaki en önemli ayak olduğun bilnciyle, Tasarımlarımızı projelendiriyor ve takip ediyoruz.

BIM-YAPI BİLGİ MODELLEME

Günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez altyapısı olan “BIM” araçlarını kullanarak farklı büyüklükteki yapıları projelendiriyor ve onları verikümeleri haline getiriyororuz. Yapım ve yönetim sürecini anlaşılabilir hale getiriyoruz.

ESKİ ESER – RESTORASYON

Kurul ve Belediye için gerekli olan proje çizimlerini ve takiplerini yapıyoruz.

UYGULAMA

Yaptığımız tasarımı ekibimizle birlikte hayata geçiriyoruz. Amacımız sunumda gördüğünüz yapıyı sizin kullanımınıza sunabilmek.

MİMARİ MAKET

Her büyüklükte ve ölçekteki maketleri atölyemizde inşa ediyoruz. Maket üzerinden proje deneyimlemek bizim için vazgeçilmez bir adım.

Biz

Serkan Güney
Kutbeddin Ağca
Nevruz Muradoğlu
Meryem Üstünel Eşme
  • Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz vardır. Mimar Sinan

  • Mimarlık sabır ve zaman gerektiren bir disiplin. Eğer ki biri kompleks romanlar üzerine yeteri kadar yıl harcasa, bir gün bu kişi de saygıdeğer bir haiku yazabilir. Thom Mayne

  • Mimarlık, mühendisliğin bittiği yerde başlar. Walter Gropius

Patika Mimarlık © Tüm Hakkı Saklıdır